BMW i4 M50 544ch
Groupe GCA · Caen, Франція · у каталозі POEV з 1 листопада 2026































Серед схожих оголошень
Частка схожих оголошень, у яких показник гірший. Схожих оголошень: 21 — BMW i4 2022–2024 років по всій Європі; частка — серед тих, де показник зазначено. З них знято з продажу за останні 90 днів: 6; їхня ціна — остання ціна оголошення, не ціна угоди.
Стан батареї (SoH) — цифра з оголошень: слова продавця, не перевірено.
З оголошення
- Колір
- Сірий матовий (BMW Ind Frozen Pure Grey métallisé)
Комплектація (54)
Заряджання і батарея
- Зарядний кабель
Асистенти водія
- Адаптивний круїз-контроль
- Автоматичне екстрене гальмування
- Автоматичне дальнє світло
- Проєкційний дисплей
Паркування
- Автоматичне паркування
Безпека
- Подушку пасажира можна вимкнути
- Екстрений виклик (eCall)
- Контроль тиску в шинах
- Сигналізація
- Звукове попередження пішоходів
- Набір для ремонту шин
- Аварійний набір
- Секретки коліс
Комфорт
- Багатозонний клімат-контроль
- Підігрів передніх сидінь
- Вентиляція сидінь
- Безключовий доступ
- Електроскладання дзеркал
- Дзеркало з автозатемненням
Салон
- Шкіряний салон
- Темна оббивка стелі
- Контурне підсвічування салону
Мультимедіа і зв'язок
- Навігація
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Цифрове радіо DAB
- Преміальна аудіосистема
- Бездротове заряджання телефона
- Онлайн-сервіси
Кузов і колеса
- Легкосплавні диски 20″
- Люк
- Ізолювальне скло
- Адаптивна підвіска
Інше — так, як написав продавець (20)
- Kit aerodynamique M
- Shadow-Line M brillant etendu
- Freins M Sport rouges
- Projecteurs BMW Laser
- Pack extérieur M Carbon
- Pack M Tech
- BMW Individual Frozen Pure Grey métallisé
- Projecteurs Shadow Line M
- Planche de bord en cuir
- Pack Confort
- Kit rangement
- Shadow Line M brillant
- BMW IconicSounds Electric
- Inserts décoratifs M en fibre de carbone
- Ceintures de sécurité noires avec liserés aux couleurs M
- Direction DirectDrive a demultiplication variable
- Pack Innovation
- Drive Assist
- M Performance
- Pack M Sport Pro
Контакти продавця
- Телефон
- +33 2 57 87 14 92
- Сайт
- groupegca.com
- Оголошення
- groupegca.com
Що ми знаємо про цю машину
У нашому довіднику: BMW i4 M50 xDrive (2021–2024)
Ця версія
- Батарея, нетто кВт·год
- 80,7
- WLTP, км
- 416
- Потужність, кВт
- 400
- Роз'єм заряджання AC
- ще не перевірено
- Роз'єм швидкого заряджання
- ще не перевірено
- Тепловий насос
- немає у відкритому доступі
- Хімія батареї
- NMC
- Кампанії відкликання, батарея і заряджання
- частина машин, залежно від дати виробництва: R/2022/020 — BMW 0061430600 — HV battery crash pads omitted; builds 15/09/2021–29/11/2021, R/2022/330 — BMW 0061960600 / 0061970600 — damaged cathode plate / cell debris, FIRE RISK; i4 builds 22/11/2021–13/06/2022 (BMW Germany) — US sibling NHTSA 22V-541 names i4 M50 explicitly, R/2023/133 — BMW 0061710700 / 0061720700 — cell supervision circuit connection, stall risk; builds 08/04/2022–15/11/2022 — US sibling NHTSA 23V-295 names 2023 i4 M50 explicitly, R/2023/235 — BMW 0061890700 / 0061900700 — damaged Combined Charging Unit; builds 21/06/2022–04/07/2022 — US sibling NHTSA 23V-449, R/2024/211 — BMW 0061360800 — HV battery cell module, insufficient weld seams, fire risk; i4 build 13/12/2023 — US sibling NHTSA 24V-135 names 2024 i4 M50 explicitly, R/2025/274 / EU Safety Gate SR/02913/25 — BMW 0061230900 / 0061240900 — out-of-specification cell modules, HV shutdown and fire risk; family builds 07/07/2021–14/02/2024
Чи стосується кампанія конкретної машини і чи її виконано, покаже лише VIN: запитайте в офіційного дилера марки.
Гарантія на батарею цієї машини
До 7 червня 2031 або ще 120 571 км — що настане раніше · не менше 70 % ємності
Пораховано від дати першої реєстрації і пробігу з оголошення за умовами моделі: 8 років / 160 000 км / не менше ніж 70 % ємності.
Що запитати в продавця
- Чи є свіжий звіт про стан батареї, наприклад від Aviloo або Dekra?
- Чи виконано на цій машині кампанії відкликання R/2022/020 — BMW 0061430600 — HV battery crash pads omitted; builds 15/09/2021–29/11/2021, R/2022/330 — BMW 0061960600 / 0061970600 — damaged cathode plate / cell debris, FIRE RISK; i4 builds 22/11/2021–13/06/2022 (BMW Germany) — US sibling NHTSA 22V-541 names i4 M50 explicitly, R/2023/133 — BMW 0061710700 / 0061720700 — cell supervision circuit connection, stall risk; builds 08/04/2022–15/11/2022 — US sibling NHTSA 23V-295 names 2023 i4 M50 explicitly, R/2023/235 — BMW 0061890700 / 0061900700 — damaged Combined Charging Unit; builds 21/06/2022–04/07/2022 — US sibling NHTSA 23V-449, R/2024/211 — BMW 0061360800 — HV battery cell module, insufficient weld seams, fire risk; i4 build 13/12/2023 — US sibling NHTSA 24V-135 names 2024 i4 M50 explicitly, R/2025/274 / EU Safety Gate SR/02913/25 — BMW 0061230900 / 0061240900 — out-of-specification cell modules, HV shutdown and fire risk; family builds 07/07/2021–14/02/2024? Офіційний дилер марки перевірить за VIN.
- Чи є в цій машині тепловий насос? Від нього залежить запас ходу взимку.
- Чи повна сервісна історія і чи переходить гарантія на батарею до наступного власника?
Наші оцінки
Реальний запас ходу і WLTP
WLTP зазвичай завищує реальний запас ходу: такі машини проїжджають на 0–20 % менше влітку (+23 °C) і на 25–55 % менше взимку (−10 °C).
Даних виробників про запас ходу спортивних машин у нас поки немає: для M50 xDrive (2021–2024) беремо діапазон звичайних легковиків, для таких машин не перевірений.
Батарея
Такі машини зазвичай втрачають таку частку ємності батареї — 3 роки · 45 000 км: 2–12 %; 5 років · 80 000 км: 5–15 %; 8 років · 130 000 км: 9–19 %.
Діапазон — для версії батареї цієї машини, а не для всієї моделі. Надійність даних: середня. Розрахунок для цього типу батареї, не вимірювання.
Ця машина: перша реєстрація 7 червня 2023, 39 429 км.









